18
luty
2016

Polska Żegluga Bałtycka SA w Kołobrzegu, występująca pod marką POLFERRIES zatrudni osobę na stanowisko: Superintendent Techniczny

Polska Żegluga Bałtycka SA w Kołobrzegu, występująca pod marką POLFERRIES

zatrudni osobę na stanowisko:

Superintendent Techniczny

Miejsce pracy: Kołobrzeg

Opis stanowiska:

- nadzór techniczny i utrzymanie w sprawności technicznej podległych statków

- utrzymanie ważności wymaganych prawem bandery i konwencjami międzynarodowymi atestów, certyfikatów

- przygotowywanie statków do inspekcji klasy i audytów zewnętrznych

- planowanie, przygotowywanie i nadzór nad przeprowadzanymi remontami statków

- realizacja zamówień na usługi remontowe, zakup części i urządzeń

- sporządzanie budżetu technicznego i odpowiedzialność za jego realizację

Wymagania:

- wykształcenie wyższe techniczne

- wiedza i doświadczenie w zakresie eksploatacji i remontów statków morskich

- doświadczenie w pracy na statku na stanowisku starszego oficera mechanika lub 5-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku superintendenta technicznego

- umiejętność rozwiązywania problemów technicznych

- zdolności negocjacyjne i komunikacyjne

- bardzo dobra znajomość j. angielskiego

- znajomość Microsoft Office

- umiejętność planowania i zarządzania budżetem

- dyspozycyjność, gotowość do częstych podróży służbowych, prawo jazdy kategorii B

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego w terminie do dnia 03.03.2016r. pod adres:

Polska Żegluga Bałtycka SA

Dział Zatrudnienia i Płac

ul. Portowa 41, 78-100 Kołobrzeg

Prosimy o zawarcie w aplikacji następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. Dz. U. 2015.2135 z 16.12.2015."

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Autor: WebmasterData modyfikacji: czwartek, 18, luty 2016 13:25

logo_btm